LucjuszWielki napisał(a):

Kierunek Hiszpański jak dla mnie bdb, jedynie Perez , Ze manuel (od Kiko) nie sprsawdzili się, reszta przerastała nasz ligę...
Carlitos
Llonych
Velez
Cuesta
Gonzalez
Imaz
Bascha (wiem ze nie jest Hiszpanem)
to bardzo dobrzy zawodnicy....
|
Transfery Kiko powiadacie

A kto Kiko do nas sprowadził
