Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5936
Stary 11.06.2018, 20:13
Kierunek Hiszpański jak dla mnie bdb, jedynie Perez , Ze manuel (od Kiko) nie sprsawdzili się, reszta przerastała nasz ligę...

Carlitos
Llonych
Velez
Cuesta
Gonzalez
Imaz
Bascha (wiem ze nie jest Hiszpanem)

to bardzo dobrzy zawodnicy....

Odpowiedz cytując