Temat: Umieramy...
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.06.2018, 20:13. Umieramy...
Niestety da się zauważyć, że forum TWSD umiera, a właściwie jest już trupem.

Coraz mniej osób się tu udziela, moderatorzy są z poprzedniej epoki i usuwają każdy nowy temat i przez to mamy sytuacje, że na głównej stronie są tematy sprzed paru lat...

Nie tędy droga!

Zakładam ten temat, aby zachęcić tych, dla których los forum nie jest obojętny, do dyskusji jak możemy temu miejscu przywrócić dawny blask.

Moje propozycje na początek:
- Zmiana strony, należy ją okroić o zbędne informacje i prowadzić tylko działy które są czytane.
- Nowy wygląd forum. Pełna integracja z social media! Twitter, Facebook i Instagram.
- Mianowanie mnie moderatorem i danie mi wolnej ręki do poprawy tej strony... tj. hasło na serwer i zrobię co należy.

Pozdrawiam,
razem możemy wszystko!
Ostatnio edytowane przez pysio : 11.06.2018 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując