|
Niestety ale zwalniając Ramireza i ściągając Carrillo zdecydowali na pewną ścieżka rozwoju klubu. Jeśli w tym momencie rozstaną się z trenerem to będzie mega wpadka. Nie dogaduje się Carillon z Sobolem trudno trzeba to jakoś rozwiązać ale wg mnie trener jest tu najważniejszy i powinno iść się mu na rękę a po sezonie rozliczyć i trenera i tego który go tu sprowadził.
|