Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 11.06.2018, 16:38
O jakim byciu ponad klubem tu mowa? Bo nie układa mu się współpraca z Sobolem i Łaciakiem? To jest bycie ponad klubem, że chce swoim trenerów? Czy to przypadkiem nie jest normalnością w zachodnich klubach?

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do Sobolewskiego, bardzo go szanuje, natomiast nie obwiniałbym tu Carrillo, że chce swój własny sztab skoro z paroma osobami mu nie po drodze (Kmiecika pozbyć się nie chce). Sprawę zawalił zarząd łapiąc trenera z za wysokiej dla nas półki, można było się spodziewać, że i standardy pracy będzie miał wyższe niż nasze ekstraklasowe bajorko.

Teraz wychodzi na to, że zwolnienie Kiko to był kretynizm najwyższych lotów. Nie widzę dobrego wyjścia z tej sytuacji, odejdzie Carrillo - źle posypie się domek z kart, odejdzie Sobol - źle. A Wdowca i Kiko nadal opłacamy. Zarząd musi zacząć mierzyć siły na zamiary, bajkopisarstwo powoli przestaje działać na kogokolwiek. Wykonali fantastyczną robotę tuż po przejęciu klubu, ale odnoszę wrażenie że im dłużej obecnie to trwa tym częściej się gubią.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 11.06.2018 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując