Charlie napisał(a):

|
Boję się, że w przypadku zwolnienia Carilllo ów Asmir zawinie się stąd już zimą.
|
No jeszcze nawet prosto piłkę nie kopnął w Wiśle a ty już się boisz
Jak jest profesjonalistą to będzie grał tak samo dla nowego trenera jak grałby dla Carillo. Ludzie to nie syn Carillo.