Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82390
Stary 11.06.2018, 13:10
Byli doswiadczeni zawodnicy - zle
Byli polamatorzy z III ligi hiszpanskiej - zle.
Byli zagraniczni pilkarze - zle
Teraz sa mlodzi Polacy z I ligi - zle

No i jak tu dogodzić?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując