Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82387
Stary 11.06.2018, 12:34
tomasz_19 : symbol upadku?;D

Nie rozśmieszaj mnie. Koleś może zostać ogórem, a może wystrzelić z formą. Jest stosunkowo młody, takim trzeba dawać szanse trenować w lepszym towarzystwie i patrzeć jak (i czy w ogóle) chłopak się rozwija. Jeden na trzech wypali? Dobry interes. Na tym to właśnie polega. Bartkowski też wyglądał ogórowo jak do nas trafiał, a obecnie radzi sobie bardzo dobrze.


Borussia Dortmund też często ściąga piłkarzy z lig ogórkowych (w porównaniu do Bundesligi) i masowo kreuje gwiazdy europejskiego formatu. Podobny tekst do twojego mógł rzucić przypadkowy kibic BVB jak Borussia ściągała Łukasza Piszczka. A gość okazał się strzałem w sam środek tarczy.


Gość albo wskoczy na odpowiedni poziom w lepszej drużynie, albo nie da rady. Każdy zaczynał grać niżej. Dodam też, że nawet w niższych ligach jest sporo utalentowanych graczy. Jedyne czego nie można znacząco poprawić to szybkość i dynamika. Jeśli chodzi o wytrzymałość, technikę czy przegląd pola - to jest kwestia ogrania, odpowiednich treningów i ciężkiej pracy.

Wystarczy popatrzeć na Carlitosa. Marnował się w niższych ligach hiszpańskich, które poziomem ZNACZĄCO odstają od naszej ekstraklasy, bo po prostu nigdzie wyżej nie dostał odpowiedniej szansy. Takich piłkarzy jest dużo. Często nie przebijają się w skutek menadżersko - trenerskich machlojek. Tak się dzieje zarówno w Polsce, w Hiszpanii jak i wszędzie na całym globie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.06.2018 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując