|
Jak słuchałem jakiś magazynów o 1szej lidze, to go tam chwalili. Nowak (trener Miedzi) w wywiadzie mówił, że zatrzymanie Augustyniaka to jedna z kluczowych kwestii i był bardzo zadowolony, że im się to uda (bo mieli pierwokup). Dałbym szanse gościowi a nie skreślał go na starcie tylko dlatego, że z 1szej ligi przychodzi.
|