Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 11.06.2018, 11:37
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś proszę rozwinąć? Jakoś mnie minęły konkrety co do jego pracy i ocen. Ewentualnie jakiś link gdybym mógł prosić
linków niestety nie ma.
Klimat w Niecieczy jest dość specyficzny, praca Baszcza oceniania była niby negatywnie w srodowisku, ale nalezy pamietac ze w Niecieczy synek włascicieli uzywa FM do robienia transferów...i je robi
Chore głowy, Rumak sam mówil ze mógłby ksiazke napisac o tym co sie tam odpierdala
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując