Vinci napisał(a):

|
Mógłbyś proszę rozwinąć? Jakoś mnie minęły konkrety co do jego pracy i ocen. Ewentualnie jakiś link gdybym mógł prosić
|
linków niestety nie ma.
Klimat w Niecieczy jest dość specyficzny, praca Baszcza oceniania była niby negatywnie w srodowisku, ale nalezy pamietac ze w Niecieczy synek włascicieli uzywa FM do robienia transferów...i je robi
Chore głowy, Rumak sam mówil ze mógłby ksiazke napisac o tym co sie tam odpierdala
