Qadou napisał(a):

|
Zarząd dostał chyba małpiego rozumu przez to całe zamieszanie jak chcą się pozbyć Junco , kto go niby zastąpi ? A no tak "od Haiti po Wodzisław królem skautów Kapka Zdzisław"
|
przykładowo taki Łukasz Masłowski robi świetną pracę...
Baszczyński w BBTN nie miał zbyt dobrej opinii, ale ciężko oceniać pracę kogokolwiek kto tam pracował bo tam są inne warunki i realia
E: ja odnosze wrażenie ze niektorzy sa zakochaniu w Junco, bo to fajnie miec dyr. sportowego z Hiszpanii co pracował w Liverpoolu

Jakby to był Michał Juszczyk to sądze ze by go pogoniono razem z Valencia i Eczeberiją
