Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82383
Stary 11.06.2018, 11:10
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Dzimi ba ! nawet strzelał i asystował !

tak na poważnie, to zainteresowanie Augustyniakiem to symbol upadku tego klubu, strasznie nisko upadamy... no ale cóż.
Co wiesz o Augustyniaku? Napisz kilka słów, skoro tak nisko upadamy. Ja uważam, że tacy kolesie jak Ty, są już nie do uratowania.
Ostatnio edytowane przez Piotr777 : 11.06.2018 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując