tomasz_19 napisał(a):

Dzimi ba ! nawet strzelał i asystował !
tak na poważnie, to zainteresowanie Augustyniakiem to symbol upadku tego klubu, strasznie nisko upadamy... no ale cóż.
|
Co wiesz o Augustyniaku? Napisz kilka słów, skoro tak nisko upadamy. Ja uważam, że tacy kolesie jak Ty, są już nie do uratowania.