Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5913
Stary 11.06.2018, 10:59
Teraz trendy w ekstraklasie się zmieniły. Wszyscy kibice, dziennikarze i "eksperci" krytykują ogromną ilość beznadziejnych obcokrajowców w polskich klubach i zaczęła się łapanka z niższych lig. Górnik pokazał ,że się da. Zobaczymy jak będzie grał Śląsk ,bo odkąd jest Sztylka dyrektorem sportowym całkowicie zmienili politykę na właśnie tą "górnikową". Moim zdaniem Junco można ocenić na plus, ze względu na warunki w jakich pracował/pracuje. Sądze, że w przyszłości może być tylko lepiej.
Odpowiedz cytując