Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
5912
11.06.2018, 10:55
No tak zapomniałem przecież ty największy obrońca zarządu zawsze zaciekle go bronisz co złego to nie zarząd? No ciekawe podejście, ja tylko wyraziłem swoją opinie i tyle.
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou