Dziwny ten nasz zarząd, nie uważasz?
Pierw w sposób nieelegancki żegnają się z Ramirezem, żeby zakontraktować Carillo, po najlepszej rundzie mistrzowskiej od historii jej powstania okazuje się, że nie chcą dać pracować Carillo z ludźmi których on potrzebuje, w jego opinii spiszą się lepiej od Sobola, ba wierząc w pogłoski chcą na siłę dołączyć do sztabu Arka..
Teraz nagle pojawia się informacja o niechęci do Junco, którego dotąd cały czas wspierali i chwalili.
1) - No to fakt, nie mamy.
2) Kadra zostaje uszczuplona i odmłodzona.
3) Trudno sprzedawać piłkarzy gdy tym kończą się kontrakty i odchodzą.
