TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Ale przecież zarząd autoryzuje wszystko, nie Junco samodzielnie.
|
To prawda - autoryzuje. A teraz doszedł do wniosku ze błędem było zgadzać się na wszystko co proponuje Junco jak widać.
1. Nie mamy większych dochodów przez puchary
2. Mamy za to liczną i drogą kadrę w utrzymaniu
3. Nie sprzedajemy piłkarzy za spore kwoty jak choćby parchy
To jak mamy spłacić dług? Junco jest pracownikiem i musi być rozliczany za efekty swojej pracy.