Jam55 napisał(a):

Wg Ćwiąkały notowania Junco nie są zbyt wysokie w zarządzie Wisły:
"Docierają głosy z paru miejsc, ze podobno - delikatnie rzecz ujmując - Manuel Junco nie cieszy się zbyt dobrymi notowaniami w Wisle Krakow. Szczerze mam nadzieje, ze nie skończy sie wylotem"
|
niestety, to jest to o czym sie mówiło w kuluarach od miesiaca.
Ciezki kontakt, mało efektów, duze oczekiwania..... No niestety juz odejście ŁS było prognostykiem ze cos jest nie tak...
E: Tomeczku, mówie sprawdzam. Prosze pokaż mi w jakiej to niewiedzy jestem, i wypunktuj piłkarzy proponowanych i sprowadzonych prze MJ ktorzy odpalili. I przypomnij mi ile wynosił ten "gówniany" jak to nazwałeś budżet.
Pomogę Ci - zarówno Carlitos jak i Llonch to byli piłkarze przyprowadzeni przez Kiko Ramireza (naturalnie, nie tylko Oni, ich wymieniam bo to najwieksze kozaki z tego zaciągu)