Virusman napisał(a):

Nie wiem czy on na to pracuje, nie jestem tak blisko klubu. Jednak po ostatnich miesiacach gdzies ciagnela sie za mna mysl, ze ktos moze go w koncu odstrzelic lub po prostu sam zrezygnuje ze stanowiska.
Ciekaw jestem tylko ma jakim podlozu sa glowne tarcia pomiedzy nim a Zarzadem