|
Wg Ćwiąkały notowania Junco nie są zbyt wysokie w zarządzie Wisły:
"Docierają głosy z paru miejsc, ze podobno - delikatnie rzecz ujmując - Manuel Junco nie cieszy się zbyt dobrymi notowaniami w Wisle Krakow. Szczerze mam nadzieje, ze nie skończy sie wylotem"
Ostatnio edytowane przez Jam55 : 11.06.2018 o godz. 03:07.
|