Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21719
Stary 10.06.2018, 22:53
Pamiętam parę lat wstecz, kiedy jeszcze grał w Widzewie i w 1. lidze mierzyli się w Niecieczy z Termaliką. Wyróżniał się w tamtym meczu, zdziwiony byłem, że nie nikt go nie wyciąga, a jak już poszedł do Jagi to przepadł. Z tym, że to był bodaj sezon 14/15 i trochę czasu minęło, ale zapamiętałem go jako silnego, nieustępliwego i odpowiedzialnego za piłkę pomocnika.
Odpowiedz cytując