kacpaw91 napisał(a):
Tylko jak to się ma do tego:
http://sport.lca.pl/legnica,news,703...ustyniaka.html
Miedź, która będzie teraz grała w Ekstraklasie (i tym samym zwiększy budżet) odpali nam go za frytki wcześniej wykupując go za 250 tysięcy złotych? Jeżeli w tym jest ziarnko prawdy, to ciekawe ile nas będzie on kosztował.
Swoją drogą zawodnik skończy w tej rundzie 25. lat.
|
Prawdę mówiąc, to też się zdziwiłem, jak przeczytałem, że go wyciągniemy za gotówkę.
Niby tyle wydajemy na wynagrodzenia, cięcia kosztów, rzekome opóźnienia w wypłatach, a tu już drugi transfer gotówkowy i to Polaka, którzy przecież są tacy kosztowni. Wniosek z tego taki, że (jak zwykle) gówno wiemy na temat prawdziwej kondycji Klubu. Pożyjemy, zobaczymy.
A co do tego czy jest w tym ziarnko prawdy, to Karcz raczej pierdów nie puszcza w obieg, więc wydaje mi się, że to prawda.
Qadou napisał(a):
|
Ciężko będzie zastąpić Lloncha takim graczem...
|
Wisła istniała bez Lloncha i będzie istnieć po nim, ale mimo wszystko będzie ciężko zastąpić go jakimkolwiek graczem przy naszych możliwościach.