Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.
Przy okazji gratuluje kolekcji.
