Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4989
Stary 10.06.2018, 19:52
Neo1221, sprawdziłem twój fanpage i...zabiłeś mi ćwieka. O ile w koszulkach z lat 2011-2013 potrafię zrozumieć różnice wynikające z tego, że meczówki były zrobione w formotion a repliki w climacoolu, to tych z lat 2013-2015 nie kumam, bo tam zarówno meczówka jak i sklepowa była w climacoolu, ale dobrze wiedzieć, że ten herb był tylko dla kibiców.

Przy okazji gratuluje kolekcji.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 10.06.2018 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując