Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13068
Stary 10.06.2018, 18:05
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A do Sadloka masz szacunek?

Do Malego trzeba umiec dotrzec, wtedy odwdziecza sie swietna gra dla Wisly. Umial to robic Wdowczyk, Maskant, czy tez czesciowo Kiko. Na przeciwleglym biegunie byl Smuda, Moskal czy teraz Carrillo.
Trzeba dotrzeć, czyli w rozumieniu Patryka dawać mu miejsce w pierwszym składzie bo inaczej obrazi się i stroi fochy. Przypomnij sobie jak za Kasperczaka nie chciał wejść z ławki, jak obrażony schodził w meczu ze Standardem bo go Kaziu zdjął. To jest 30 letnie duże dziecko, które nigdy się nie zmieni. W Pogoni też mu nie raz odpalało pod kopułą.

Co do Sadloka, dla mnie to żadne porównanie. Maciek gra 3-4 lata i nigdy nie pokazywał publicznie jak to się utożsamia z klubem. Patryk natomiast jest związany z Wisłą od juniorów, na każdym kroku lubił gadać, ile to Wisła dla niego znaczy. Takie kroki z jego strony są po prostu bardzo nieeleganckie.
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 10.06.2018 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując