Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4984
10.06.2018, 15:36
No właśnie pytanie czy kołnierz w stylu polo czy stójka. Z kołnierzykiem polo w miteamie mają taka koszulkę:
grafiki są oczywiście do wyboru.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19