czaro napisał(a):

|
Po odejściu Małeckiego w klubie nie będzie już żadnego piłkarza z charakterem, na zdaniu którego zależeć będzie jakimkolwiek kibicom. Został tylko Sobolewski jako członek sztabu. Poza tym każdy trener, który będzie miał poparcie zarządu, będzie miał w Wiśle silną pozycję.
|
Aktualne zachowania Małeckiego i jego akcje z lat ubiegłych uważasz za kogoś z charakterem? Jakoś inaczej definiuję to słowo, a do Radka Sobolewskiego nawet go nie porównuj.

Charakter i klasę to ma wspomniany Sobol, Głowa, Brozio, Kuba Błaszczykowski itd i obyśmy takich piłkarzy mieli więcej w przyszłości w Wiśle. Mały może im buty czyścić i niestety nie dorósł do bycia wzorcem w Wiśle. Tatuaże i puste slogany to za mało.
W tym momencie za 1-2 lata powrót Kuby to byłoby coś mega. Chłopaka nie ma w klubie 11 lat, a to jak go tutaj wszyscy darzą szacunkiem to coś niesamowitego
