_ukoL napisał(a):

|
To tylko pokazuje jak pojebane jest u nas prawodawstwo i ten cały system, że taka kanalia chodzi bezkarnie.
|
Nie, to pokazuje, że w Polsce istnieje przyzwolenie społeczne na łamanie prawa, a wymiar sprawiedliwości jest dysfunkcjonalny. A zatem ma więcej wspólnego z polityką i zwykłą moralnością niż prawodawstwem.