Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 09.06.2018, 12:10
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Staralem sie to napisac w mozliwie najprostszy sposob. A i tak to nie ktorych przeroslo.



A gdzie ja tam bronie zarzadu ?

Podkreslenie, ze to oni podejmuja decyzje w klubie to oczywistosc a nie proba przeciagniecia liny.

uściśle :

w (być może teoretycznym) konflikcie zarząd vs trener opowiadasz się po stronie zarządu (temu chyba nie zaprzeczysz)
jeśli słowo "broni" jest nieuprawnione to przepraszam

ps że niektórych przerasta to nic dziwnego, było szacowane , że inteligentne jest ok 15% forumowiczów
Odpowiedz cytując