Dariook napisał(a):

Staralem sie to napisac w mozliwie najprostszy sposob. A i tak to nie ktorych przeroslo.
A gdzie ja tam bronie zarzadu ?
Podkreslenie, ze to oni podejmuja decyzje w klubie to oczywistosc a nie proba przeciagniecia liny.
|
uściśle :
w (być może teoretycznym) konflikcie zarząd vs trener opowiadasz się po stronie zarządu (temu chyba nie zaprzeczysz)
jeśli słowo "broni" jest nieuprawnione to przepraszam
ps że niektórych przerasta to nic dziwnego, było szacowane , że inteligentne jest ok 15% forumowiczów
