Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
4961
09.06.2018, 08:09
Co by nie mówić, ostatnie stroje to mistrzostwo i średnio obchodzi mnie to czy ktoś je stworzył w aplikacji dostępnej dla wszystkich, czy tylko dla projektantów.
Najlepsze jakie mieliśmy od adidasa, to na pewno.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17