Zero litości i żadnych porozumień. Złodziej zaje$ał z konta Wisły kasę i prosi o rozłożenie spłaty na raty?!?! To są jakieś jaja. Do tego pismo wygląda jakby pisał gimnazjalista i w sumie by się zgadzało bo Kubuś przecież ma tylko takie wykształcenie
Sąd mu mocno usiadł na dupie i bardzo dobrze. Ja w ogóle nie rozumiem co to za prawo w Polsce, że taki przestępca żyje sobie na wolności już prawie 2 lata?!