Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1552
Stary 08.06.2018, 23:22
Ta dyskusja pozbawiona jest już sensu.

Od kilku stron argumentuje się, dlaczego nie ma żadnych przesłanek, aby wyrzucać z klubu Sobolewskiego, bo tak się widzi trenerowi Carrillo. Wydaje się, że już to jest uargumentowane i uzasadnione pod każdym względem, po czym wchodzi ktoś, kto tego nie czytał i pisze "ale jednak trener powinien mieć prawo", "ale jednak trener ma filozofię", albo "z trenerem Carrillo mamy przyszłość, z zarządem nie". A jeżeli czytał, to najwyraźniej nie zrozumiał. I zaczyna się przepychanie o to, kto narzuci swoją narrację, totalnie gubiąc sedno problemu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując