|
Junior Member
Offline
|
|
Cytat:
|
Co masz na myśli pisząc "amortyzować"? Bo ja sam będę za niedługo swoje wynajmował - legalnie, umowa "o użyczenie krótkoterminowe" u notariusza - ale nastawiam się właśnie na 8.5% co jeszcze tragedią nie jest mając zapewniony święty spokój a nie że mi zaraz studentka zaciąży, przestanie płacić i jej nie ruszę z mieszkani
|
http://praktycznieowynajmie.pl/jak-l...-nieruchomosci
|
|