regan napisał(a): 
Ta dyskusja znowu zaczyna mi przypominać serial pt: wszyscy wszystko wiedzą.
Jak sie czegos nie wie to proponuje na ten temat nie pisać a jak się wie to przedstawić konkretne argumenty i fakty. Wszystkie inne frustracje zaniepokojenia wyładowywać na treningu nie na forum
|
Dla mnie bomba
Malinowy król malowanych róż
|