Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
21705
08.06.2018, 13:50
Łabojko na twitterze (ponownie zaznaczę- o ile to jego oficjalny profil) polubił wpis Janekx89 nt. jego rzekomo przyklepanego transferu do Śląska. Treść tego tweeta: "Spokojnie, jeszcze nic nie podpisane. Wisła Kraków nadal w grze".
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17