Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21705
Stary 08.06.2018, 13:50
Łabojko na twitterze (ponownie zaznaczę- o ile to jego oficjalny profil) polubił wpis Janekx89 nt. jego rzekomo przyklepanego transferu do Śląska. Treść tego tweeta: "Spokojnie, jeszcze nic nie podpisane. Wisła Kraków nadal w grze".
Odpowiedz cytując