Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 08.06.2018, 12:28
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Dobra, póki co poczekam do pierwszych treningów zespołu i potem się okaże czy te scysje na linii zarząd- Carrillo-Sobol są prawdziwe czy to tylko mrzonki medialne to po pierwsze. Po drugie, jeżeli sie okaże to prawdą i dodatkowo nasz zarząd chcę wcisnąć jeszcze do pierwszego sztabu Głowackiego którego nie chce Carrillo to oznacza brak profesjonalizmu naszego zarządu który w takim składzie nic nie osiągnie i to nie są odpowiedni ludzie na te stanowiska gdyż są całkowicie pozbawieni dyplomacji - czy Dukat i Sarapata się kiedykolwiek z kimś dogadali albo poszli na jakąś ugodę ? Nie bo co oni powiedzą to ma być święte i każdy się musi dostosować - takie staroświeckie i komunistyczne zarządzanie.Z tego zarządu jedynie Junco wykonuje w miarę dobrą robotę
Junco chyba nie jest w zarządzie. Zdaje się ze był ale już nie jest.

A jeśli nawet jest to jaką "robotę" jako Zarząd wykonuje dobrze? Bo praca jako dyrektor sportowy to nie praca jako członek Zarządu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując