Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 08.06.2018, 12:24
Dobra, póki co poczekam do pierwszych treningów zespołu i potem się okaże czy te scysje na linii zarząd- Carrillo-Sobol są prawdziwe czy to tylko mrzonki medialne to po pierwsze. Po drugie, jeżeli sie okaże to prawdą i dodatkowo nasz zarząd chcę wcisnąć jeszcze do pierwszego sztabu Głowackiego którego nie chce Carrillo to oznacza brak profesjonalizmu naszego zarządu który w takim składzie nic nie osiągnie i to nie są odpowiedni ludzie na te stanowiska gdyż są całkowicie pozbawieni dyplomacji - czy Dukat i Sarapata się kiedykolwiek z kimś dogadali albo poszli na jakąś ugodę ? Nie bo co oni powiedzą to ma być święte i każdy się musi dostosować - takie staroświeckie i komunistyczne zarządzanie.Z tego zarządu jedynie Junco wykonuje w miarę dobrą robotę
Odpowiedz cytując