Temat
:
Joan Carrillo były trener Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
1540
08.06.2018, 12:17
Mógł się zgodzić na Sobola, ale w trakcie pracy również mógł uznać, że nie pasuje do jego koncepcji i potrzebuje kogoś innego. Podobnie jest z piłkarzami. Trener po przyjściu zastaje pewną grupę piłkarzy i niektórych odpala.
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik