Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 08.06.2018, 12:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A może jest to świadome działanie Zarządu? Może chcemy pożegnać Carillo (drogiego w utrzymaniu) jak nie ma pucharów. A że nie stać nas na rozwiązanie kontraktu to liczymy że chłop uniesie się honorem i sam odejdzie?
Sam sie nie zwolni zapomnij.

Ogolnie mysle ze te dywagacje to fakty medialne i tak to proponuje traktowac
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując