Ogryzek napisał(a):

|
A może jest to świadome działanie Zarządu? Może chcemy pożegnać Carillo (drogiego w utrzymaniu) jak nie ma pucharów. A że nie stać nas na rozwiązanie kontraktu to liczymy że chłop uniesie się honorem i sam odejdzie?
|
Sam sie nie zwolni zapomnij.
Ogolnie mysle ze te dywagacje to fakty medialne i tak to proponuje traktowac