brylant17 napisał(a):

|
Oj zawsze Juan może wystąpić o rozwiązanie kontraktu bo zalegają z płatnościami...
|
Jeżeli jemu nie płacą 2 lub 3 miesiące może tak postąpić. Nie wiem czy jednak nie musi wpierw złożyć do klubu wezwania do zapłaty zaległych pensji i dopiero później [jeżeli nie poskutkuje] złożyć wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Natomiast jeśli ma płacone co miesiąc, może albo zerwać kontrakt i sam będzie płacił za jego rozwiązanie lub za porozumieniem stron, a tu musi być wola obu stron.