Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 07.06.2018, 21:46
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Oj zawsze Juan może wystąpić o rozwiązanie kontraktu bo zalegają z płatnościami...
Jeżeli jemu nie płacą 2 lub 3 miesiące może tak postąpić. Nie wiem czy jednak nie musi wpierw złożyć do klubu wezwania do zapłaty zaległych pensji i dopiero później [jeżeli nie poskutkuje] złożyć wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Natomiast jeśli ma płacone co miesiąc, może albo zerwać kontrakt i sam będzie płacił za jego rozwiązanie lub za porozumieniem stron, a tu musi być wola obu stron.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując