|
Lewy przycisk myszy działa jak prawy; scroll w myszce zmniejsza/ zwiększa przeglądarkę i pulpit. Nie działa touchpad i brakuje polskich liter. I to wszystko naraz po chwili. Jakbym coś włączał przypadkiem? Miał ktoś podobnie? Zgłupiałem szczerze powiedziawszy.
|