Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
21694
07.06.2018, 13:52
z kontraktów zeszli Brozek i Głowa, Cywka,Ivan i Pol
Dla Chrapka pensja by się znalazła.
Odamy Lechi Małeckiego i Ondraska za Chrapka to uczciwy del hihihihihi
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988