Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
21678
06.06.2018, 21:45
Reca 4mln E, Piątek 5mln euro. Rozumiem, że płacą za wiek, bo gdyby było inaczej to Carlitosa za mniej niż 10mln euro bym nie puszczał
Nie porównujcie Issy Ba do Mitrovicia, bo On to by mógł mu buty czyścić
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96