Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21678
Stary 06.06.2018, 21:45
Reca 4mln E, Piątek 5mln euro. Rozumiem, że płacą za wiek, bo gdyby było inaczej to Carlitosa za mniej niż 10mln euro bym nie puszczał

Nie porównujcie Issy Ba do Mitrovicia, bo On to by mógł mu buty czyścić
Odpowiedz cytując