Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21677
Stary 06.06.2018, 21:02
bkl1988 napisał(a):Wyświetl post
znalazłem graczy jak by był budżet h?
Stachowiak>Buchalik
NIKA nie jest najgorszy
Kobylański ma potencjał
Ostoja,Elsner brakuje nam defensywnego
Trzech (czterech?) bramkarzy już mamy.
D kiedyś był całkiem dobry, ale dziś? Czy obecny klub odda go za darmo?

K - gdzie go można oglądać, też chciałbym móc ocenić jego potencjał.
S&E - dwa stare pierdziele.
Odpowiedz cytując