bkl1988 napisał(a):

znalazłem graczy jak by był budżet h ?
Stachowiak>Buchalik
NIKA nie jest najgorszy
Kobylański ma potencjał
Ostoja,Elsner brakuje nam defensywnego
|
Trzech (czterech?) bramkarzy już mamy.
D kiedyś był całkiem dobry, ale dziś

? Czy obecny klub odda go za darmo?
K - gdzie go można oglądać, też chciałbym móc ocenić jego potencjał.
S&E - dwa stare pierdziele.