viktor56 napisał(a):

|
Co prawda 31 lat, ale gość ma technikę przewyższającą Ekstraklasę, może jeszcze na ligowym poziomie ze 2 lata pokopać. Moim zdaniem, mógłby się wpasować w nasze ustawienie, Halilović miałby się od kogo uczyć.
|
Hm, przewyższa techniką całą ekstraklasę i Lech go się pozbywa? Hm, coś tu nie pasuje, a no i w jaki sposób przewyższał techniką? Bo ja myślałem, że przewyższał to Carlitos a tu jednak Majewski, ech cały sezon sam siebie oszukiwałem.