|
Poszło info, że Lech pozbywa się Majewskiego. Co prawda 31 lat, ale gość ma technikę przewyższającą Ekstraklasę, może jeszcze na ligowym poziomie ze 2 lata pokopać. Moim zdaniem, mógłby się wpasować w nasze ustawienie, Halilović miałby się od kogo uczyć. W wywiadzie z nim ze stycznia wyczytałem, że "nie zamyka się na oferty" i chce "żeby grać regularnie, żeby wróciło samozadowolenie.". Czyli nie planuje kończyć kariery. Nie wiem, co na ten temat uważacie. Możliwe, że byłoby nas stać na jego kontrakt.
|