|
Z wagą to jest tak, że część ( a w zasadzie większość )) podaje bez pedałów a tu już mamy na bidę pół kilo. Alu ciężko teraz znaleźć poniżej 12-12,5 (czyli 13) przynajmniej w okolicach 5 k ( generalnie z roku na rok "tną" na podzespołach - wszyscy patrzą na przerzutki amor korbę a oni co chwilę gorsze hamulce, chu....e koła i opony i to też robi wagę). Ja w związku z przekazem od kolegi "następny sobie kupisz z 3 albo 4 kolami" szukam czegoś z fajną ramą i wolałbym na pełnym xt ( albo mieszanym xt /slx) z sensownym powietrznym. Koła mogę zmienić najłatwiej. Kusi mnie też scott scale ale on już bardziej sportowy a sam nie wiem czy w 42 roku życia az taką geometrię potrzebuję )))
PS Śmieszna sytuacja - byłem dzisiaj po swoim poście na rowerze z synem ( 6,5 roku) i rozjeb.... oponę tak że można palec wsadzić ))) Komentarz żony: no ewidentnie musisz sobie ten rower kupić )))))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 06.06.2018 o godz. 18:20.
|