Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4951
Stary 06.06.2018, 00:55
Tak to prawda, od drugich koszulek adidasa (2011/2012 jeśli się nie mylę) do tych ostatnich (2016/2017) były dedyki, wcześniej był 100% katalog a teraz była opcja miteam.
Odpowiedz cytując