|
Zdecydowanie nie potrzebujemy przy obecnej taktyce nowych skrzydłowych. Prędzej ofensywnych bocznych obrońców, ale tutaj można mieć nadzieję że ktoś z mlodych "odpali". W jak nie to mamy Sadloka i Bartkowskiego/Arsenicia.
Myślę że pozycja środkowego pomocnika spędza sen z powiek Junco. Ciekawe kogo nam teraz wyczaruje. Niestety dość łatwo na tej pozycji o transferowy niewypał (Valencia, Perez, Mitrovic). A tu potrzeba kogoś kto pociągnie mocno naszą grę do przodu..
Co jest pewne: na jednym transferze się nie skończy.
|