Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
21638
05.06.2018, 19:32
Olkowski, dobry żart. Po co nam on?
Chociaż szczerze mówiąc to chciałbym zobaczyć jak sobie radzi w ekstraklasie, bo mam dziwne przekonanie, że od Artura "milion ojro" Jędrzejczyka lepszy by nie był.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17