|
Myślę że Moskala nie warto jeszcze skreślać. Kiedyś już mieliśmy wśród byłych Wiślaków podobny przypadek. Kto o Adamie Nawałce myślał jako trenerze reprezentacji przed jego pracą w Górniku Zabrze? W Wiśle trenersko pełnił rolę 'strażaka' i nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Trochę podobnie jak Moskal.
Zresztą co do Moskala, to w Pogoni osiągnął wynik ponad stan (co pokazał później Maciej Skorża). I dotarł z Pogonią do półfinału PP.
Z Termaliką nie awansował do ekstraklasy tylko przez j"zrządzenie losu" (ktoś z piłkarzy grał przeciw niemu bo z tego co pamiętam doszło do kuriozalnych sytuacji).
W Sączu był z miejsca skazany na porażkę, a przecież do przed-ostatniej kolejki walczył o utrzymanie.
Nie da się utrzymać beniaminka grając każdy mecz na wyjeździe. Po prostu się nie da.
W tym momencie dla Moskala byłoby najlepie objąć znowu jakiś 1 ligowy klub, zrobić z nim awans i poprawić swoje notowania. Na powrót do Wisły jest wg mnie jeszcze za wcześnie.
|