|
Na ten moment jest słabym pierwszym trenerem, ale nie jest powiedziane, że nie sprawdzi się jako szkoleniowiec w innej roli, albo że nigdy nie nabierze wiedzy i doświadczenia niezbędnych do prowadzenia z sukcesami pierwszej drużyny.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|